Ana içeriğe atla

UYGULAMAMIZ YENİLENDİ!! 🔥


Merhabalar Arkadaşlar. Bugün sizlere sitemizin yeniliğnden sonra sizlere daha iyi hizmet vermek için
geliştirmekte olduğumuz uygulamanın bittiğini bildirmek için bu yazıyı paylaşıyorum Android
kullanıcıları daha kolay takip etmeleri ve az reklamlı yaptık uygulamayı şuanlık birçok yenilik olacağı için sadece apk bulunmaktadır ama en kısa sürede mağazada yayınlayacağız sizler sayesinde bugünlere geldik sizler bizleri takip ettiniz biz daha çok çalıştık hepinize sonsuz teşekkürler ve şimdi sizleri uygulamamızla baş başa bırakıyorum Mutlu Günler :)
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Car Driving Simulator Drift v1.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ ⭐

Car Driving Simulator Drift v1.1.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme oyunlarını seven hocalarımın denemesi gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen AxesInMotion Racing stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yolda sürüşler yaparak görevleri tamamlamaktır. Car Driving Simulator Drift içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz tüm araçların kilidi açabilir, istediğiniz gibi geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, güçlü arabalar, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. Car Driving Simulator Drift v1.1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Car Driving Simulator Drift Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.


Plague Inc v1.14.0 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Plague Inc v1.14.0 KİLİTLER AÇIK APK, strateji oyunlarını seven hocalarımın kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Miniclip stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız geliştirdiğiniz salgın hastalık ile tüm dünyaya yayılmak ve insanlığı yok etmeye çalışmaktır.  Plague Inc içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm ücretli özellikleri kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede istediğiniz senaryolardan oynayabilir, en tehlikeli salgınları hazırlayıp insanlığı kolayca yok edebilirsiniz üstelik sınırsız DNA’da kullanabilirsiniz. Tüm insanlığı bitirmek parmaklarınızın ucundadır. Plague Inc v1.14.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Plague Inc. Play Store’da 2.600.000’den fazla indirilmiştir.Apk Oyunları ve Uygulamaları Nasıl Yüklenir? Resimli Anlatım..

Android telefonlara .APK uzantılı dosyalar yüklemek ve indirmek oldukça zahmetli bir iş sayılır. Biz androidturkey.net olarak size APK Nedir? ve telefonunuza nasıl yüklenir gibi bilgileri sunmaya çalışacağız. Geçtiğimiz yazımızda Bilgisayara APK indirme nasıl yapılır konusunu anlatmıştık. İsterseniz o yazımızı okuyarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz. APK dosyaları Google Play Store dışındaki marketlerden ya da direkt olarak üreticilerden elde edilebilen dosyalar olduğu için telefonunuza yüklerken bazı ayarlar yapmak gerekiyor.
              APK Nasıl Yüklenir?                                         TelefonunuzdaAyarlarmenüsüne giriş yapın.                                                 Ayarlar menüsünün altındanGüvenlikseçeneğine tıklayın.Güvenlik ekranında Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini işaretleyip aktif hale getirin.Çıkan uyarı metine onay verin. Artık ayarlarınıda değişiklik yapmadığınız sürece internetten indirdiğiniz ya da bilgisayarınızdan aktardığınız farklı bir cihazdan …